E-SHOP

O společnosti

Vaše přání je na prvním místě

O nás

APROMA a.s. vznikla z divize výrobny svařovaných sítí akciové společnosti VOKD. Navazujeme na výrobní tradici, ale současně s novým týmem přinášíme na trh výrobky, které plní potřeby a přání našich zákazníků. Zhotovujeme svařované sítě určené pro široké využití ve stavebnictví a architektuře. Na jejich realizaci se podílí zkušení odborníci s dlouholetými znalostmi z oboru, kteří vždy dokážou najít vhodné řešení vašich požadavků a zároveň kladou důraz na vysokou kvalitu výroby.

Patříme také mezi pravidelné dodavatele renomovaných stavebních firem, výrobce betonových prvků a prodejců v České republice i v zahraničí. Řešíme náročná přání našich zákazníků, a proto se nebojíme vstupovat na dynamické segmenty trhu.

Věříme také mladé síle, a tak se účastníme různých studijních projektů nebo stáží, ve kterých dáváme studentům šanci ukázat jejich skrytý potenciál.

Naše certifikace

  • Certifikát výrobku ČSN 42 0139:2011, vydaný TAZUS Praha, s.p.
  • Certifikát pro DIN německé zkušebny PRÜFSTELLE FÜR BETONSTAHL Prof. Dr.-Ing. G. Rehm GmbH

Partneři

Společnost APROMA a.s. realizuje projekt s názvem Aproma vzdělává své zaměstnance s registračním číslem CZ.03.1.52/0.0/0.0/19_097/0012068.

Cílem projektu je zvýšit úroveň znalostí, dovedností a zejména klíčových kompetencí našich zaměstnanců.

Počet zapojených osob do projektu (podpořených osob): 19 osob

Realizace projektu: 1. 10. 2019 – 30. 9. 2021

Našim partnerem je také horský Hotel Beltine

Ideální místo pro relaxaci a odpočinek
Více informací

Najdete nás i na Facebooku

Najdete nás i na Facebooku