E-SHOP

Ploty a plotové systémy

Oplotíme úplně vše
Právě probíhá výprodej plotových kompletů
z akce Colours of Ostrava 2019
Akce potrvá do vyprodání zásob
Vážení zákazníci,

I nadále máme otevřeno pro živnostníky a podnikatele, expedujeme objednané zboží a vyrábíme. Momentálně, na základě nařízení vlády o karanténě pro celou republiku, neprodáváme soukromým osobám. Prosím respektujte všechna karanténní nařízení a pro nákup v naší firmě se nejlépe vybavte jakoukoliv rouškou. I my vás budeme obsluhovat v tomto režimu. Děkujeme za pochopení.

Pevné oplocení INDUSTRY

Ve spolupráci s architekty projektů podle jejich návrhů vyrábíme plotové systémy, které se nejlépe hodí k moderním stavbám. Inovace pevného oplocení INDUSTRY přinesla mnoho výhod, od designu po skvělou cenu. INDUSTRY je vysoce stabilní a pevné oplocení s moderním, reprezentativním designem. Oproti běžným pletivům je mnohem pevnější a svou silou drátu, povrchovou úpravou i kvalitou zvládnou odolat nejen vysokému větru, ale i vandalům.

Díky těmto vlastnostem získává systém INDUSTRY dlouhou životnost a vlastní styl. Oplocení se hodí do průmyslových a administrativních objektů, na hřiště, sportoviště a velké popularitě se těší u privátních pozemků a domů.

Panely o délce 2 500 mm a nově také 3 000 mm vyrábíme z ocelových drátů s povrchovou úpravou ZnAl a pro zvýšení pevnosti a statiky panel lisujeme na 3-4 místech. Plotové panely včetně příslušenství dodáváme v jakékoliv barvě podle vašeho přání, tak aby plot dokonale ladil se zahradou, vašim domem nebo firemními barvami.

Příznivá cena
Jednoduchá montáž
Vysoká odolnost
Dlouhá životnost

Mobilní oplocení

Nabízíme technicky a ekonomicky výhodný typ oplocení, který se vyznačuje jednoduchostí použití, variabilitou, vysokou odolností a svým vzhledem. Díky svému designu se hodí nejen při oplocování staveb a silnic, ale i jako dočasné zábrany na kulturní a sportovní akce většího i menšího rozsahu, při různých výkopových pracích, opravách fasád nebo pro oplocení výrobních linek a strojů.

Příslušenství k mobilnímu oplocení

Mobilní brána a branka
Betonová a plastová patka 
      - stabilizační podstava pro plotové dílce mobilního oplocení
Plotová spojka 
      - slouží k zajištění dílců mobilního oplocení
      - spojka je povrchově upravena žárovým zinkováním
Ostnatý drát 
      - povrchová úprava - žárový zinek
Držák ostnatého drátu 
      - slouží k uchycení ostnatého drátu ve třech řadách, povrchová úprava - žárový zinek
Plotová vzpěra
      - pro lepší stabilitu panelů doporučujeme vzpěru. Používá se také v případech montáže stínící tkaniny nebo reklamní plachty

Jednoduché použití
Nízké náklady
Vysoká odolnost
Variabilita

Pronájem mobilního oplocení

Oplocení si nemusíte vždy kupovat, můžete si ho u nás pouze zapůjčit (včetně příslušenství). Pravidelně půjčujeme mobilní oplocení stavebním firmám, živnostníkům nebo na velké sportovní a kulturní akce jako:

      - Colours of Ostrava,
      - Music festival Hrachovka,
      - Zlatý kahanec (Těrlický okruh),
      - Obecní slavnosti Petrovic u Karviné,
      - Havířovské slavnosti.

Máme dostatečnou kapacitu plotů, proto v případě zájmu volejte obchodního zástupce Matěje Rybku na 606 177 114.

Ostatní varianty

Plastové

Plastové plotovky
Plastové plotovky výborně doplňují gabionové ploty nebo zídky a hodí se také jako samostatný plot. Vyrábí se z masivně podbarveného recyklovaného plastu, proto odolává povětrnostním vlivům i vlhkosti. Mezi jeho další výhody se řadí nižší hmotnost a snadná opracovatelnost ručními nástroji.
Zhotovují se ve čtyřech tradičních barvách (hnědá, šedá, černá, cihlová) s různým typy ukončení (rovné, kulaté, trojhranné obdélníky). Skvěle se hodí při rekonstrukci i u novostaveb.
K plastovým plotovkám doporučujeme: Nášlapný dílec

S originálním plastovým nášlapným dílcem jednoduše vytvoříte zpevněné cestičky v různých provedeních na zahradě nebo u domu, aniž byste museli realizovat velké terénní úpravy. Nášlapný dílec stačí položit na zem a přitlačit, aby se tři robustní výpustky na spodní straně perfektně zafixovaly v terénu.
Chcete cestičku změnit? K pokládání dílců nepotřebujete velkou sílu, proto můžete dílce jednoduše vyjmout ze země a přeskládat. Nášlapný dílec je bezúdržbový, nenasakuje a nechává trávě vlhkost. Dílce se vyrábí pouze v šedé barvě.

Dále doporučujeme: Palisády

S plastovou palisádou během krátkého času vytvoříte vkusný terénní schod, srovnáte svažitý terén, nebo oddělíte dvě rozdílná místa na pozemku. Stačí udělat v zemi rýhu, zasadit do ni palisádu, pak už jen přihrňte a udusejte.
Palisády od nás dostanete v praktických metrových páskách, čímž zůstane horní hrana jednotlivých segmentů v jedné výšce. Vybrat si můžete z hnědé nebo cihlové barvy a rovné či půlkulaté provedení. Palisády se vyrábí z kvalitních materiálů, proto se vyznačují dlouhou životností.

Kovové

Na zakázku zhotovíme plot z trapézových plechů, jeklů, trubek, plocháčů, v provedení dle vašeho přání. Samozřejmostí je povrchová úprava dle požadavku - pozinkované, komaxitované a další.

Najdete nás i na Facebooku

Najdete nás i na Facebooku